Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

GEZİ: Marcus Graf ile Berlin Sanat Gezisi 23-26 Mayıs 2019

23 Mayıs - 26 Mayıs

23 Mayıs, Perşembe

07:00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşmamızın ardından THY’nin tarifeli seferiyle Berlin’e hareket ediyoruz. Berlin’e vardıktan sonra şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda; Berlin’in en büyük meydanı olan Alexander Platz, Parlamento Binası, Checkpoint Charlie, Berlin Duvarı’nın kalıntılarını, Berlin’in en ünlü caddesi Unter den Linden ve Brandenburg Kapısı’nı göreceğiz. Berlin’i daha yakından tanıyacağımız turumuzun bitiminde Mitte bölgesindeki otelimize geçiyoruz. Akşam dünyanın en önemli orkestralarından Berlin Filarmoni Orkestrası’nı dinleyeceğiz. Estonyalı şef Paavo Järvi yönetimindeki orkestra, Johann Sebastian Bach, Alban Berg ve Anton Bruckner’in eserlerini çalacak.

24 Mayıs, Cuma

Bugün Berlin’de dopdolu bir sanat yolculuğuna çıkacağız. Marcus Graf’ın anlatımlarıyla müze ve galerileri gezecek, özel koleksiyonları görecek ve sanatçıların atölyelerine konuk olacağız.

Sanatla dolu yoğun bir günün ardından akşam yemeğimizi birlikte alacağız.

25 Mayıs, Cumartesi

Sabah kahvaltısının ardından Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Müzeler Adası’na geçerek Pergamon Müzesi’ni gezeceğiz. Gezimiz sonrasında öğle yemeğimizi hep birlikte tipik bir Alman bira evinde alacağız.

Öğleden sonra canlı ve dinamik Berlin şehrini keşfetmek için serbest zamanımız olacak.

Akşam otelde buluştuktan sonra gezimizdeki son akşam yemeğimizi kentin seçkin restoranlarından birinde birlikte alacağız.

26 Mayıs, Pazar

Otelden çıkış işlemlerinin ardından havalimanına transfer. THY’nin tarifeli seferiyle 12:20’de Berlin’den hareket ediyoruz ve yerel saat ile 16:05’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varıyoruz.

Gezi Fiyatı

Çift kişilik odada kişi başı: 1600 Euro

Tek kişilik oda farkı: 270 Euro

 

Paylaşmak için tıklayın

Detaylar

Başlangıç:
23 Mayıs
Bitiş:
26 Mayıs
Paylaşmak için tıklayın